אודות החברה

חברת הרקולס מנעולים שמחה להציע לקהל הלקוחות שלה שירותי פריצה מתקדמים. החברה פועלת בתחום מזה 20 שנה וזוכה להערכה רבה בקרב לקוחותיה הקטנים והגדולים, רשת הספקים וחברות מובילות בתחום האבטחה והמנעולנות. בעל החברה הוא פורץ מנעולים מוסמך ואיש מקצוע בעל ניסיון בתחום הביטחון, טרם הקמת החברה הוא הועסק במשרד הביטחון.

פורץ מנעולים מומחה

השירותים שמספקת החברה זמינים בעבור תושבי אזור המרכז והשרון במשך 24 שעות ביממה. כל לקוח שמחפש לעצמו פורץ מנעולים יודע כי בחברת הרקולס מנעולים אפשר יהיה למצוא שירות אדיב, מקצועי וזמין. החברה מציעה את כל שירותי המנעולנות, פריצת מנעולים וכל סוגי הדלתות, עבודה עם כספות, עבודה עם מערכות אזעקה, טיפול במנעולי אופנועים, שכפול מפתחות ועוד.

שירותי פריצה למוסדות ועסקים פרטיים

ברשימת הלקוחות של החברה אפשר למצוא את משטרת ישראל, בנק איגוד, מוזיאון ארץ ישראל, משרד הרווחה, משרד הבריאות ועריית תל אביב. השירותים מוענקים ללקוחות העסקיים והפרטיים 24 שעות בהתאם לדרישה. יש להדגיש כי כל פורץ מנעולים שמגיע למקום מטעם חברת הרקולס נושא עמו רישיון מקצועי לעיסוק בתחום וכישורי עבודה גבוהים.

החברה שמה לה ליעד לספק שירותי מנעולן ברמה אחת מעל כולם. הניסיון העשיר שלה עומד לזכותה ומאפשר לה להתמודד בהצלחה עם כל סוגי האתגרים והעבודות המורכבות של פריצת מנעולים. הרקולס מנעולים היא מותג מבוסס ומוכר בענף שירותי פריצה באזור המרכז ובארץ כולה. הלקוחות יודעים כי הם נמצאים בידיים טובות בכל הזמנת עבודה או פנייה לקבלת ייעוץ טלפוני.

לפרטים נוספים צרו קשר :לשירות מנעולן התקשרו 050-5673322

mobile dial