מנהלים מנעולים – התקנת מנעולים ופריצת מנעולי דלתות

המפתח נשבר בתוך המנעול ונשארתם בחוץ? המפתח אבד ואתם לא מצליחים למצוא את הרזרבי? זקוקים לשכפול מפתחות ושחזור מפתחות מייד או הגברת האבטחה על הבית או העסק שלכם? 24/7 יענה על כל הצרכים הללו בזמן שירות קצר ואיכותי ביותר.

מגיעים בהבטחה- טיפול במנעול הדלת בכל שעות היום

הדלת ננעלה ונשארתם מחוץ לבית בשעת לילה מאוחרת? שמעון המנעולן פעילים בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע לנוחיותכם, טלפון אחד ונגיע אליכם במהירות ונשחזר את המפתח העובד תוך זמן קצר ועם שכפול מפתחות נוספים לבקשתכם. פתרונות מגוונים לפתיחת דלתות כניסה,החלפת מנעולים לדלתות כניסה החלפת מפתחות לדלתות כניסה ועוד ניתן לקבל באופן מהיר, יעיל ואיכות בכל שעות היממה ובזמן הגעה קצר מיוחד, רק בשמעון המנעולן המכיל את אנשי המקצועי המנוסים ביותר בתחום המנעולנות, הפריצה ופתרונות מנגנוני הדלת השונים.

פורצים ומנעולנים מוסמכים לך ובשבילך 

זקוקים לפריצת מנעול באופן מיידי, בחברת שמעון המנעולן צוותים מיוחדים למקרי חירום בהולים במיוחד. צוות שמעון המנעולן נותנים מענה לצרכים שוטפים כמו התקנת מנעול לדלת, החלפת מנעול לדלת, התקנת מנעול עליון לדלת , זאת ועוד, אנו בשמעון המנעולן נותנים מענה לשעת חירום לגורמים ביטחוניים, כמו שירותי הכבאות בישראל, שירותי חילוץ ושירותים למוסדות ביטחוניים כמו הצבא, משרד הביטחון והמשטרה, שמעון המנעולן הוא מהמומחים בתחום הפריצות, מבינים את רגישות הנושא בעת חירום וחול כאחד ומתחייבים לספק שירותי מנעולים לדלת, התקנת מנעולים לדלת ופריצת מנעולים לדלת מכל סוג אפשרי ונדרש.

שירות התקנת מנעולים לבית ולעסק

24/7 מתקינה ומחליפה את כל סוגי המנעולים לדלת לצרכים השונים ובכמויות הנדרשות לבית ולעסק הכוללים התקנת והחלפת מנעולים לדלתות כניסה, החלפת מנעולים לדלתות פנים הבית והעסק, התקנת מנעולים לשערים, מנעולים לדלתות הרמה, דלתות מכאניות בתעשייה, מנעולים לדלתות הזזה ואפילו מנעולים למנעול עליון לאלה המעוניינים להגביר את יכולות האבטחה בבית. התקנת מנעול עליון בבית ובעסק מגבירה את תחושת הביטחון והמענה על צורכי הביטחון.

זקוקים להחלפת מנעול, הוספת מנעול לדלת, התקנת מנעול ואפילו פריצת מנעול ושחזור מפתחות? צרו קשר עוד היום בשיחת חינם עם מוקד השירות הארצי של שמעון המנעולן ותקבלו שירות מהיר, יעיל ומקצועי, אנו נשלח אליכם באופן מיידי איש שירות למענה שלם ויעיל לכל צורך.

לפרטים נוספים צרו קשר :לשירות מנעולן התקשרו 050-5673322

mobile dial