עינית לדלת

מעוניינים לשלוט ולבקר על הכניסות והיציאות מ ואל הבית ו/או העסק? התקנת עינית אלקטרונית ו/או מגנטית תגביר את הבקרה והאבטחה. נמאס לכם כבר לשאול "מי שם" או לפתוח את הדלת בחשש? 24/7 מספקת מגוון פתרונות אבטחה מתקדמים לאבטחת הבית והעסק.

עינית לדלת בבתים פרטיים ומשותפים 

עינית לדלת בבתים פרטיים ומשותפים כבר מזמן איננה אותו פתח קטן ברום הדלת המאפשר הצצה קלושה אל הכניסה אל הבית. המצאת העינית המגנטית והאלקטרונית לוקחת את עולם האבטחה הביתי צעד אחד קדימה ומאפשרת לכם לצפות אל הכניסה באופן ברור יותר ועם אפשרות צפייה מרחבית ברורה ורחבה הרבה יותר. עינית אלקטרונית לדלת בשונה מהעינית הרגילה אינה מאפשרת את חסימת שדה הראייה ונותנת לכם שליטה ובקרה מלאה אל הכניסה אל הבניין והכניסה הראשית אל הדיה ו/או הבית.

עינית מגנטית למוסדות ועסקים

ברוב המכריע של המקרים בעת צלצול באינטרקום של העסק מלבד זיהוי הקול קשה מאוד להבחין מי נמצא מעבר לדלת, במיוחד כאשר מדובר באורח ולא בעובד המקום. עינית אלקטרונית ובמיוחד עינית לדלת כניסה תאפשר לכם ולעובדי הקבלה הפותחים את הדלת לבקר ולראות מי זה שנמצא מעבר לדלת. שירות זה טוב במיוחד בעת כניסה למקומות ציבוריים הדורשים אבטחה מחמירה, כמו מוסדות צבאיים, מוסדות משטרתיים ומוסדות בטחון שונים.
שמעון המנעולן מומחה בהתקנת עינית לדלת כניסה מסוגים שונים, אנשי המקצוע ידעו להתאים את המוצר לצורך ולייעץ בדבר הפריט האפקטיבי והיעיל ביותר לבית העסק או המוסד שלכם.

חשיבות העינית האלקטרונית להגנה על חסרי ישע

כיום, פורצים לא זקוקים ליותר מידי תחכום על מנת להתפרץ אל תוך דירה או בית, במיוחד כאשר המעקב שלאחר ביצוע המעשה מביא למסקנה כי בבית נמצאים חסרי ישע כמו מבוגרים, אנשים מוגבלים פיזית וקשישים. לעיתים קרובות קשישים לוקים בשמיעה פגומה וקשה להם לזהות מי נמצא מעבר לדלת, עינית אלקטרונית לדלת כניסה תעזור לכם להגן על היקרים לכם ועל הרכוש שלכם.

מעוניינים בעינית אלקטרונית עוד היום, רוצים לייעל את תנאי האבטחה, הבקרה והבטיחות של הבית או העסק? צרו קשר עוד היום עם מנעולן או השאירו פרטים, ו24/7 ונעשה את כל הדרוש על מנת לענות על צרכים אלה ואחרים.

לפרטים נוספים צרו קשר :לשירות מנעולן התקשרו 050-5673322

mobile dial