שכפול אמבולייזר ומפתחות לרכב

שכפול מפתחות

שכפול מפתחות

נכנסתם לאוטו ואתם לא מצליחים לשחרר את נעילת האימבולייזר? דווקא ביום הכי לחוץ שלכם האוטו החליט לעשות בעיות? לא מוצאים את מפתחות הרכב ואתם בלחץ אטומי זה בדיוק הזמן לפנות לשמעון המנעולן – פותרים כל תקלה במהירות הבזק.

עושים הכל כדי שתניעו

נכנסתם לרכב והאימובילייזר לא מתנתק, מה עושים? יש לכם כמה אפשרויות: להכנס ללחץ, להתקשר למכונאי שמתחיל לעבוד רק ב 9 בבוקר? או ליצור קשר עם מוקד שמעון המנעולן. חברת שמעון המנעולן שולחים זרועות ארוכות לכל אזור בארץ ומנהלים עשרות אנשי שירות בכל רחבי הארץ מהדרום ועד לצפון. אנו מומחים בטיפול באמבולייזרים עקשניים ועוסקים בתחום שכפול אימובלייזר מכל הסוגים הקיימים לשביעות רצונכם והתנעת הרכב המיידית.

שכפול מפתחות רכב בבית הלקוח

הגעתם אל הרכב ולפתע גיליתם שאבדו לכם המפתחות ואין להם זכר בשום מקוםץ אתם מזכירים לעצמכם אינספור פעמים לשכפל את מפתחות הרכב למקרים כאלה, אבל מה לעשות שנזכרים בכך רק במקרים לא נעימים כאלה. חברת שמעון המנעולן ישלחו אלכם איש שירות בכל שעה משעות היום ו/או הלילה. אנשי המנעולנות בחברת שמעון המנעולן מתמחים בשחזור מפתחות רכב במקום עם הציוד החדיש והמתקדם ביותר, תוך זמן קצר ואפשרות לשכפול המפתחות בהתאם לבקשתו של הלקוח.

שכפול אימבולייזרים שחוקים

האימבולייזר שלכם כבר מזמן מאותת לכם לחדש או לשכפל אותו? נכנסים לרכב ונאבקים באימבולייזר , שיועיל בטובו להתנתק ולאפשר לכם להתחיל בנסיעה? בדיוק לצרכים אלה ומלחמות באמבולייזרים עקשניים קיימת חברת שמעון המנעולן העוסקת בין יתר פתרונות האבטחה והמנעולנות, בתיקון אימבולייזרים, שחזור אימבולייזרים שחוקים ואפשריות רבות להקלה על התנעת הרכב בעתיד וביטול קל פשוט של האימבולייזר ללא קרבות חוזרים ונשנים לפני תחילת הנסיעה בכל פעם מחדש.
זאת ועוד, חברת שמעון המנעולן מתמחת התחום שכפול מפתחות לרכב, שחזור מפתחות לרכב ממגוון סוגי הרכב והצילינדרים.

צרו קשר עוד היום עם חברת שמעון המנעולן ותקבלו את כל שירותי המנעולנות, הפריצה, ההתקנה והאבטחה בהיענות גבוהה במיוחד ובשירות, אמין, איכותי, יעיל ומהיר עד בית הלקוח לצרכי האבטחה השונים של הרכב.

לפרטים נוספים צרו קשר :לשירות מנעולן התקשרו 050-5673322

mobile dial