תיקון דלתות על ידי איש מקצוע מיומן

דלתות הבית והעסק שלנו, בייחוד דלתות החוץ מורכבות ממנגנון נעילה בעל חלקים רבים. לעיתים, חלק אחד 'תוקע' את מערכת הנעילה והדלת לא ממלאת את ייעודה – להגן עלינו ולשמור על ביטחוננו. אך לא תמיד יש צורך להחליף את הדלת כולה, חשוב מאוד להתייעץ עם מנעולן מומחה במערכות נעילה, דלתות בסגנון 'רב בריח' ותיקון תקלות שונות.

תקלות נפוצות הדורשות תיקון דלתות מקצועי

אחת התקלות הנפוצות ביותר בדלתות חוץ היא תזוזה של דיסקית הביטחון במנגנון הנעילה שמונעת את פתיחת הדלת, בעיה שמנעולן מקצועי יוכל לפתור בקלות. תקלה נפוצה נוספת היא 'ירידה' של הדלת או תזוזה שלה שמקשה על סגירה ונעילה חלקה. בכל מקרה בו הדלת שלכם תקולה, אינה נפתחת כראוי, המנעול נתקע או נפרץ אנו נשמח לעמוד לרשותכם 24 שעות ביממה. מנעולן מומחה לתיקון דלתות יגיע אליכם במהירות ויבחן את המצב, ייתן לכם הצעת מחיר הוגנת ושווה לכל כיס לתיקון הדלת שלכם. העבודה מתבצעת על ידי בעל החברה, מוסמך משטרת ישראל ואיש משרד הביטחון לשעבר כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאתם בידיים הטובות ביותר.

המומחים לתיקון דלתות במרכז ובשרון

לנו מעל 20 שנות ניסיון בתיקון דלתות מכל הסוגים, מנעולן מוסמך משטרת ישראל מגיע לביתכם או לבית העסק ומתקן כל תקלה במקום. אנו מעניקים אחריות מלאה על התיקון! כל תיקון דלתות נעשה בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף, במהירות ובמקצועיות שלמה. אנו מתמחים בתיקון דלתות מכל הסוגים כולל דלתות זכוכית, דלתות 'רב בריח' ודלתות עם מנגנוני מולטילוק מתקדמים. אנו עובדים מול כמה מן החברות הגדולות והמובילות במשק וגאים לספק שירות מקצועי ואמין 24/7 לכל תקלה.

לפרטים נוספים צרו קשר :לשירות מנעולן התקשרו 050-5673322

mobile dial