מנעולן בגדרה

לבית לרכב לכספת שירות 24/7

שירותי מנעולן בגדרה

אם נתקעתם מחוץ לבית או לרכב באזור גדרה פורץ מנעולים בגדרה יוכל להגיע את המקום במהרה. במקרים דחופים בהם ננעלתם מחוץ לרכב כדאי להזמין את איש מקצוע המתאים ביותר. קריאה למנעולן שלא מספק שירותי מנעולנות 24 שעות ביממה תגרור אחריה המתנה ארוכה ומיותרת, המנעולן בוודאי גם לא יוכל כלל להגיע למקום.

צוות מנעולנים מקצועי ואדיב שמח לסייע בכל שעה ומגיע במהרה אל כל פינה באזור המרכז. כל שיש לעשות הוא להודיע על המקרה ונציגי החברה מיד ימצאו בעבורכם מנעולן בגדרה. היציאה אל השטח מתבצעת בהתאם לתיאום עם הלקוח. במקרים דחופים יוצא המנעולן באופן מיידי אל המקום עם כל הציוד המתאים. במצבים בהם אין צורך בדחיפות מתאם צוות השירות עם הלקוח את הגעת המנעולן למקום וביצוע העבודה בהתאם ללוח הזמנים של הלקוח.

פורץ מנעולים המתמחה עם מנגנוני נעילה חזקים ומשוכללים

המילה האחרונה בתחום המנעולנות שייכת למנעולים בעלי מנגנון נעילה חשמלי ומנעולים שמכילים מנגנון קריאת טביעות אצבע. ללא הקשת קוד או העברת טביעת האצבע אי אפשר יהיה לפתוח את המנעול. מנגנוני נעילה שמכילים בקרת קורא טביעת אצבע נפוצים בקרב כספות, המנגנון פחות נפוץ לשימוש בדלתות כניסה. במקרים בהם יש לפרוץ דלת שמכילה מנגנון נעילה משוכלל שכזה יש לאתר פורץ מנעולים שמכיר את המערכת ויודע כיצד לנטרל אותה מבלי להוציא אותה מכלל שימוש. חשוב להדגיש כי מדובר במערכות יקרות ומורכבות, עבודה חובבנית עלולה לפגום במנגנונים העדינים.

© 20201 כל הזכויות שמורות לבעלי האתר