מנעולן פתח תיקווה

פריצה תיקון והחלפה כל סוגי המנעולים

שירות מנעולן בפתח תיקווה

איש מקצוע מנוסה בתחום המנעולנות יודע כיצד לפרוץ מנעולים, לבצע פריצת רכבים, לתקן, לתחזק ולהרכיב מנעולים חדשים. ישנם לא מעט מקרים בהם אפשר לתקן מנעולים מקולקלים או שבורים ללא צורך בהשקעה כספית גבוה. מנעולן בפתח תקווה שממהר להחליף את המנעול המקולקל באחד חדש מבלי לברר אודות המקור לתקלה והוותק של המנעול עושה עוול ללקוחות.

אם רכשתם מנעול איכותי אין כל צורך להחליף אותו בעקבות כל תקלה. בכדי למנוע הוצאות כספיות מיותרות ותקלות יש לתחזק את המנעול היטב ולהקפיד לשמור על כל המפתחות. מיד עם הסימנים הראשונים לחריקה או נוקשות במנגנון הנעילה כדאי יהיה ליצור קשר עם פורץ מנעולים בפתח תקווה ולבקש ממנו להגיע ולבדוק את הצילינדר.

בדיקת תקינות למנעול ע"י פורץ מנעולים בפתח תקווה

במהלך הבדיקה יש להשגיח על עבודת המנעולן ולהבהיר לו כי בשלב זה אין כל כוונה להחליף את המנעול או לשבור אותו. כל מנעולן בפתח תקווה נע בכל יום עבודה ברחבי העיר כולה, בקשו ממנו להיכנס אל הבית ולבצע את הבדיקה כאשר הוא באזור ותוכלו לחסוך בעלויות. בתום הפגישה יפרט המנעולן את האפשרויות שעומדות בפניכם ויציע תיקון או מערכת משודרגת יותר לאבטחת הבית.

ההחלטה האם להחליף את המנעול החורק במנעול חדש ומשוכלל יותר שייכת ללקוח בלבד. מנעולנים מקצועיים ואמינים לא נוקטים בטכניקות של הפחדה או שוברים את המנעול בכדי לחייב את בעל הבית ברכישת חדש. אם הקפדתם להזמין פורץ מנעולים איכותי תוכלו לסמוך על עצתו ותדעו כי אתם בידיים טובות.

נמצאים בתל אביב? הזמינו מנעולן בתל אביב

© 20201 כל הזכויות שמורות לבעלי האתר