מנעולן ברחובות

פריצה והחלפת כל סוגי המנעולים

שירותי מנעולן ברחובות

במהלך כל יום עבודה שגרתי מתמודד כל פריצת דלתות ברחובות עם עבודות פריצת מנעולים בבתים, רכבים וכספות לצד עבודות תחזוקה והתקנת מערכות חדשות. מנעולנים שמספקים שירות 24 שעות ביממה מקבלים קריאות דחופות גם בשעות לא שגרתיות וממהרים לצאת לדרך ולסייע. ברכב העבודה שלו מחזיק כל מנעולן ברחובות כלים מקצועיים לפריצה עדינה, צילינדרים והחלפה וכלים כבדים יותר להתמודדות עם מנעולים חזקים במיוחד ומצבי חירום.

במקרים בהם הלקוח נקלע למצב חירום בו יש לפרוץ את הדלת בתוך מספר דקות ישתמש המנעולן בציוד הכבד ויהרוס את הדלת. אך ברוב המקרים אין כל צורך בכך, המנעולן מגיע למקום ומבצע את עבודתו בשלווה ללא כל לחץ או קושי. דווקא כלים עדינים וסבלנות הם אמצעים חיוניים לפריצת מנעולים מבלי לגרום נזק בלתי הפיך לצילינדר.

מתי כדאי להחליף מנעול ע"י פורץ מנעולים ברחובות

כל פורץ דלתות מוסמך ישמח לבצע בעבורכם את החלפת הצילינדר, מדובר בעבודה פשוטה בהשוואה לפריצת מנעולים. השאלה שיש לשאול היא האם יש צורך ממשי בהחלפת המנעול. את המנעול בבית או הרכב יש להחליף במקרים בהם צרור המפתחות אבד וישנו חשש כי נפל בידיים לא טובות. פרט לכך כדאי יהיה להחליף את הצילינדר לאחר כל מעבר דירה, לא ניתן לדעת האם הדיירים הקודמים לא מחזיקים עדיין בעותק של מפתח הבית. עבודת החלפת הצילינדר לא דורשת את החלפת המנגנון כולו, במקרים בהם הדלת מונה מספר מנעולים אפשר יהיה להחליף רק את חלקם.

© 20201 כל הזכויות שמורות לבעלי האתר