החלפת צילינדרים

לכל סוגי הדלתות

החלפת צילינדר

מנעולי 'רב בריח' הם מנעולים מורכבים המיוצרים באופן בלעדי על ידי חברת 'רב בריח'. הם מותקנים כמעט בכל דלת כניסה בישראל ומספקים הגנה וביטחון מפני ניסיונות פריצה. חברת 'רב בריח' מסמיכה אך ורק מנעולנים מורשים ומנוסים לטיפול במנגנוני הנעילה – החלפת צילינדר ומנעול רב בריח חייבת להיעשות רק על ידי מנעולן מוסמך כדי למנוע נזק לדלת ולוודא התאמה מושלמת של המנעול או הצילינדר לנעילה חזקה ובטוחה.

החלפת צילינדר רב בריח – רק על ידי מנעולן מוסמך!

 

אבד לכם המפתח? הדלת נפרצה? המנעול נשחק? החלפת צילינדר או מנעול רב בריח נעשית על ידינו ביד מקצועית ועין מנוסה, לאחר בחינה של מצב מנגנון הנעילה והתאמת צילינדר או מנעול חדש עם אחריות מלאה. מנעולן מוסמך יגיע אליכם בכל שעות היום או הלילה.

החלפת מנגנון נעילה מלא או החלפת צילינדר רב בריח – קבלו ייעוץ מקצועי

 

מנגנוני הנעילה של 'רב בריח' ומנגנונים דומים בנויים באופן שמאפשר להחליף רק את הצילינדר עצמו במידה וניזוק. החלפת צילינדר רב בריח פשוטה יותר וזולה יותר מהחלפת כל מנגנון הנעילה. מנעולן מוסמך מטעמנו יגיע לביתכם לבחון את המנעול הניזוק וייתן לכם הצעת מחיר הוגנת, ריאלית ואמתית כולל אחריות מלאה בגמר העבודה. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר – לנו מעל 20 שנות ניסיון במנעולי רב בריח.

החלפת צילינדר רב בריח 24/7

 

בין אם המנעול נתקע או נפרץ, ביום או בלילה, אנו שמחים להציע לכם שירות החלפת מנעולי רב בריח וצילינדרים ברמה הגבוהה ביותר. מנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל יגיע אליכם ויתאים לכם את הצילינדר הנכון. אנו גאים לספק שירות מקצועי ואדיב בכל שעה כולל שעות הלילה המאוחרות. לביטחון האישי והשקט הנפשי שלכם – הזמינו מנעולן מוסמך, מנוסה ומומחה למנעולי רב בריח.

© 20201 כל הזכויות שמורות לבעלי האתר