כספות

מכירה והשכרה

כספת

הכספת נפרצה וזקוקים להחלפת מנעול כספת באופן מיידי? מעוניינים בפתרונות אבטחה מוגברים עבור מנעול  כספת לדלת, התקנת מנעול כספת ופתרונות יצירתיים נוספים? שמעון המנעולן הינה בין החברות המקצועיות והמתפתחות ביותר מבחינת טכנולוגית הנעילה והאבטחה של הכספות השונות יעמוד לשירותכם לכל צורך ובכל שעה.

כספות למוסדות בנקאיים

שמעון המנעולן מספקת שירותי התקנה, שיווק למוסדות בנקאיים ופיננסיים, רגישות הכספות ומוצרי האבטחה במוסדות אלה חייבים להיות מחמירים במיוחד, האחריות על נכסים של כל כך הרבה אנשים ולקוחות דורשת פתרונות אבטחה מהגבוהים ביותר. שמעון המנעולן ידע להתאים כספות וכמובן מנעולים לכספות, מנעול עליון לכספות, הדרכה בדבר הקידוד, שמירת המפתחות והצפנתם בצורה נכונה והמבוקרת ביותר. חברת 24/7 מגיעה בהתאם לבקשת הלקוח לבדיקת ההצפנות ובטיחות הכספות מפעם לפעם להבטחת בטיחות הכספת ובקרת ניסיונות כניסה ופתיחה לא מורשים.

שמעון המנעולן עובד עם מגוון רחב של מוסדות פיננסיים, אנשי המקצוע שלנו בעלי ניסיון ויכולת מהגבוהים ביותר בתחום כספות מורכבות ופתרונות מנעולים לכספות לסוגיהם השונים.

כספות מקודדות לבית ולעסק

איך מייצרים קידוד יעיל במיוחד לכספות לבית ולעסק? ישנן דרכים מגוונות ופשוטות ביותר למגן את הכספת אם זה עם קידוד מורכב במיוחד הידוע למספר הקטן ביותר של האנשים, החלפת הקוד באופן מתמיד ועוד. שמעון המנעולן מספקת כספות ואפשרויות נעילה כמו מנעול מקודד וכמה מנעולים על הכספות, מנעול עליון לכספת בתוספת למנעול הכספת הראשי, מנעול עליון לכספת יהיה מנעול הנפתח וננעל באמצעות מפתח בדרך כלל ואילו המנעול הראשי יכול להיות מקודד או כזה הנפתח באמצעות מפתחות גם הוא.
קיימות כספות שונות עם אפשרויות נעילה חיצונית ואפשרויות נעילה פנימיות לאבטחה מוגברת, כמובן שככל שעולה רמת האבטחה ל הכספת עולה מורכבותה, צוות שמעון המנעולן ידריכו אתכם ליצירת שימוש פשוט ויעיל עד כמה שניתן.

מה עדיף- כספת עם קוד או כספת עם מפתח? 

לכל סוג של כספת יתרונות וחסרונות, כספות מקודדות עולות יותר בדרך כלל אך מפשטות את השימוש בכך שאין צורך להחביא את המפתח ואחר כך לחפש אותו, שחזור ושכפול מפתחות יגררו הוצאות כספיות נוספות, מנעולים מקודדים דורשים את זכירת הסיסמא, הצפנה חוזרת ונשנית להגברת האבטחה ושמירתה בסוד מגורמים לא רצויים.

שמעון המנעולן ידע להתאים את הכספות ומנעול הכספת לכל צורך ולכל לקוח. זקוקים לכספת, החלפת נעול כספת, מנעול עליון לכספת? מעוניינים לרכוש כספת, לשחזר את הקוד או לשחזר את מפתח הכספת? צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם מידע ופרטים נוספים בהקדם.

 
 

© 20201 כל הזכויות שמורות לבעלי האתר