מנעולים לדלת זכוכית

פריצה תיקון והחלפה

דלת זכוכית

את דלתות הזכוכית היפות והמבריקות אנו פוגשים בבתי מגורים, בנייני משרדים ומרכזי קניות. השימוש בזכוכית מביא עמו מראה מעוצב ומרהיב. השקיפות של הזכוכית ותכונות החומר לא מאפשרות שילוב של מנעולים רגילים. בכדי לנעול בכל זאת את דלת הזכוכית יש לאתר מנעולים לדלת זכוכית. חשוב לציין כי מדובר במנעולים איכותיים וטובים שלא גורעים מהעיצוב הנהדר של הדלת, אך לא ניתן להשוות את עמידותם לדלתות עץ או פלדה.
חברת הרקולס מנעולנים מציעה לקהל הלקוחות מנעולים לדלת זכוכית שאפשר לשלב במשרדים, מרכזי קניות וכל אתר אחר. את המנעולים אפשר להציב בתחתית הדלת, בפינה התחתונה או העליונה ובמרכז הדלת מתחת לידית. הדלת לא מכילה בריחים של מתכת שחודרים אל הקירות ולא מציעה רמה גבוה של אבטחה. אך בעבור משרדים או חנויות ששוכנים בתוך מבנה מאובטח מנעולים לדלת זכוכית מספיקים בהחלט.

מנעולים לדלתות זכוכית במיוחד לבעלי עסקים

צוות המנעולנים של חברת הרקולס שמח להציע פתרונות אבטחה ומנעולים מתאימים לבעלי עסקים. אל דלת החנות כדאי להצמיד מנעול שירתיע פורצים וימנע גנבות וחבלות. כלי העבודה והמנעולים המיוחדים שמציעה החברה מרכיבים שילוב של עיצוב מרהיב ובטיחות. לקבלת הצעות מחיר והתאמת מנעולים לדלת זכוכית שלא ניתן לפרוץ בקלות צרו קשר עם צוות השירות. אלפי לקוחות מרוצים ממליצים בשמחה על שירותי החברה ומציינים לשבח את השירות המהיר, היעיל, האדיב והמקצועי. חברת הרקולס מנעולנים יודעת שביטחון הוא לא עסק לחובבנים.

© 20201 כל הזכויות שמורות לבעלי האתר