פריצת רכבים

שירותי פריצת רכב

נעולים ברכבים נתפסים לכאורה כפשוטים ולא מורכבים. כל בעל רכב שננעל מחוץ לרכב וניסה לפרוץ בעצמו את המנעול מגלה במהרה כי פריצת רכבים היא משימה למקצוענים. צוות המנעולנים של חברת הרקולס מבצע בכל יום מאות עבודות פריצת רכבים בכל רחבי הארץ. המנעולנים נעים בכבישי המרכז וממהרים להגיב בתוך זמן קצר לכל קריאה.

רף השירות הגבוה שהציבה החברה והפריסה הרחבה הופכים אותה לבחירה האולטימטיבית בעבור כל אדם שזקוק לשירות פריצת רכבים. החברה מציעה מערך שירותי פריצת מנעולים זמין 24 שעות ביממה, שירותי מנעולנות ניידים ופתרונות נעילה ופריצה לכל סוגי הרכבים. את כל השירותים הללו ועוד הרבה יותר מציעה החברה במחירים אטרקטיביים, תנאים נוחים ושקיפות מלאה אל מול הלקוח. מנהלי החברה מאמינים כי את המוניטין יש לבנות מהצלחות רבות, שירות נהדר ורמת גבוה של מקצועיות.

שיטות פריצת רכבים

 

מנעולן מנוסה מצליח לפרוץ את מנעולי הדלתות או תא המטען ברכב ללא קושי. בכדי להפוך את המשימה למהירה ויעילה עוד יותר נושאים עמם המנעולנים של חברת הרקולס ציוד עבודה חדיש ושימושי. היכולות הגבוהות של המנעולנים מאפשרות להם להשלים עבודות פריצת רכבים בתוך מספר דקות ולהמשיך אל העבודה הבאה.

במידת הצורך מציעים המנעולנים גם צילינדרים חדשים לרכב ופתרונות נעילה זמניים וקבועים לרכב. אין להשאיר את הרכב הפרוץ ללא מנעול אפילו למספר שעות, חברות הביטוח אינן מכסות מקרים בהם רכב לא נעול נגנב. צרו קשר כבר עכשיו וצוות של מנעולנים מקצועיים כבר יהיה בדרך אליכם.

© 20201 כל הזכויות שמורות לבעלי האתר